Fanoušci

Lidé, sledující profil a alba autora macochejl

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(cambera)
Já a fotografie..., k focení jsem se dostal spontánně zhruba před třemi, čtyřmi lety (2005). Je sice pravda, že jsem absolovoval nějaké fotoworkspohy, a fotosemináře (pardubice), kde jsem setkal s profesionály, a měl i malinkou výstavu v rámci semináře, ale jsem pochopitelně amatér, který rád cestuje a stále hledá svůj vysněný snímek:-)

U fotografování se snažím přemýšlet, stále je však co zdokonalovat. Focení mi přináší odpoutání se od reality, a hlavně, miluji přírodu, takže se specializuji na krajinu, resp.cestovatelskou fotografii, občas si zajdu vyfotit i něco do města a tak.

Zatím jsem si nekoupil zrcadlovku, takže ohledně techniky nečekejte zázraky, přesto na svůj foťák nedám dopustit! Pokud jde o prezentaci mého díla, prezentuji výběr z cest (preferuji bez lidí, čistě přírodu a atmosféru té které oblasti), pokud mé dílo samozřejmě stojí za to. K úpravám digitální fotografie používám Adobe Photoshop, přestože na něm umím psí kusy, snažím se víc práce odvést v terénu, než doma v teplíčku u laptopu. Na film nefotím.
Doufám, že ve Vás mé fotografie něco nechají...
(davidstraka)
(denticulus)
Hint: Press F11 to enlarge the picture while viewing.
(iuliette)
Zdravím všechny návštěvníky, co našli cestu k mé sběrně fotografií tady na rajčeti. Cvakání se věnuji již několik let a stále je to koníček všech koníčků. Pokud by se Vám fotky líbily, navštivte mé webovky či facebookovou stránku (www.facebook.com/juliecermakovaphoto ) a pište! Ráda Vám za malý peníz nafotím ratolesti, domácí miláčky či životní události jako svatby, maturitní večírky atd. Focení zdar!
(kamile)
Facebook: Kamile Photo

Focení je můj velký koníček, začínala jsem s přírodou a postupně jsem začala nakukovat i po reportážní fotografii a s příchodem dětí samozřejmě focení omladiny... a snaha se stále zdokonalovat a učit se mě neopouští. Děkuji, že nakouknete na moje albíčka a ráda přijmu i kritiku, která nás co rádi fotíme, posunuje dál a dál a vyvarujeme se tak chybám...
Moje fotky z akcí šitbořského babince budu již prezentovat na samostatných stránkách a tady je odkaz: http://sitborskybabinec.rajce.idnes.cz/
a další ženy, které pořádají babské hody v Pohořelicích a pozvaly si mě, abych je mohla fotit:
http://pohorelskezeny.rajce.idnes.cz/
(karoliw)

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama